اخبار انتخابات 1400

دغدغه‌های جدی درباره لیست پیشنهادی اصولگرایان برای شورای شهر؛ پیرمردها و پیرزادگان در گردش نخبگان خودمانی

به گزارش عصر ۱۴۰۰، در برابر حساسیتهای درست و نادرست پیش آمده برای گزینه جوان حزب‌الهی در انتخابات ریاست جمهوری، اتفاقا لیست شورای شهر، بهترین فرصت و راحت‌ترین گزینه برای توجه به چنین دغدغه مهمی در سطح پارلمان محلی بود؛ به شرطی که پیرمردها و بازنشسته‌های لیست، اجازه چنین گردش نخبگان و نمایش چنان بصیرت انقلابی را می‌دادند.

علاوه بر تعداد بالای بازنشسته‌ها و گاه از کار افتاده‌های لیست، اسامی دیگری نیز هستند که نامها و نشانه‌هایشان، در واقع آدرس چهره‌های برتر، یعنی پدر و یا برادری بزرگتر را می‌دهد که در گردش نخبگان فامیلی، حال نوبت به این عزیزانشان رسیده است.

بعید است لیست اولیه بیرون آمده از جریان اصولگرایی برای شورای شهر تهران، برازنده حرکتی عالمانه و با بصیرت در گام دوم انقلاب باشد.

احتمالا هستند عقلای اصولگرایی، که در برابر این همه تاکید روی گزینه جوان حزب‌الهی برای ریاست جمهوری، با دیدن اصرار شخصیتهای پا به سن گذاشته و یا بیانیه یک حزب برای معرفی ۵ کاندیدای بازنشسته-، متاثر شده‌ و به فکر فرو می‌روند و چه بسا همین عقلا، بتوانند در فرصت باقیمانده، لااقل مسیر دیگری را برای لیست شورای شهر تهران بگشایند؛ مسیری که حداقلهای همگرایی با چنان دغدغه مهم و انقلابی را داشته باشد.

 

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا